This Mixtape Is So …

Olgu siis siin ka öeldud, et valmis sai järjekorras kolmas eelnevat aastat defineeriv made in Tallinn miksteip This Mixtape Is So 2010 (millele eelnesid ilmselgelt Tartu-hõngulised 2009 ja 2008). Lähmalt juttu tehes tsiteerin iseend miksteibimaailma ametlikult lehelt:

“2010 polnud mingi puhtavereline 2010. See oli ideoloogiliselt pigem külm sõda kuni 2010, sest lagedale tuli arvestataval hulgal külma laine hittbände uues ja vanas kuues, kompotis. Seda asjaolu tähistab Oppenheimer Analysis (siinkohal tervitaks Hannest), kes julgeb 2010. aasta (paar numbrit siia-sinna) heeroste seas oma nägu näidata juba järjekorras teisena. Kuna aasta albumite diagnoosimise käigus on igasugused tervikud ära väsitanud, siis 2011. aasta alguseks tähendab 2010. pigem üksikuid leide, mis on suutnud siiani hittide rotatsioonis positsiooni kindlustada.

Üldjoones ristiks antud miksteibi millekski, mis tähistab uue laineharja sündi, millel pealikirjaks slutwave‘i ja chillwave‘i kõrval no-clue-wave. Sest mida too lindijupp ikka muud teeb, kui loksutab kuulajat biitide ja käikude rägastikus siia-sinna nii, et ei saa aru, kus on edasi ja tagasi, tavas ja maa (nagu 1988. aasta Super Mario Bros. 3 lõpubossi eeskojas). Ainus selginemine leiab aset Tame Impala kandis. Aga lõpuks on ikkagi mild confusion. Keda kummitab merehaigus, võib heaga tableti sisse võtta.”

Kuula või tõmba siit.Your comment here

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com