Peaking Tuesday

Vahepeal pole mitte midagi muutunud. Ütlen igaks juhuks kohe ära. Aga nädala avateisipäeva puhul sheerin abieluduo Peaking Lightsi uut videot loole Dreambeat. Kogu Lucifer on kokkuvõttes väga mõnus psühh-sünt-dub kuulamine ja selle eest tuleb tänada ei kedagi muud kui maestro Estradat.

Hoolimata sellest, et midagi blogikünnist ületavat viimasel ajal juhtunud ei ole (milles võib süüdi olla teeseldud ajapuudus ja uue koduga harjumine), ootan ma päris paljusid asju. Näiteks:

The XX-i kontserti Stockholmis, mis leiab aset eriti ägedas Bernsi hotellis/salongis.

Tame Impala uut albumit Lonerism, mis jalutab kriitikute (wink-oink) hambusse loodetavasti juba enne 5. oktoobrit.

Treilerite põhjal selliseid filme nagu Keep The Lights On, Little White Lies, The Paperboy, Nobody Walks ja The Good Doctor.

Kindlasti oli midagi veel.

Ei oota filme Life Of Pi ja Rec3. Esimest sellepärast, et arvatavasti ma töinaks alates algusest lõpetades lõpuga ning teist selleks, et mitte naljaks pöörata neid kulutatud närvirakke, mis läksid kaotsi seeria esimest osa (st Hispaania originaalversiooni) vaadates.

Nüüd vist tasub veidi maailmas ringi vaadata ja uuteks (sisukateks) postideks inspiratsiooni taga ajada. Lõpetuseks mõned eelmise nädala aktuaalsed tuvid.Your comment here

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com