Millennials Begone!

<tegu on dramatiseeringuga>

Nad on laisad (ei vasta ootustele). Halvad palgatöölised (küsivad liiga palju raha Facebookis istumise eest). Allumatud (mis “oma arvamus”?) Häbematud (jälle ei vasta ootustele). Neid tuleb sööma kutsuda iMessage’i teel ja kui nad näevad midagi uut, siis esimene küsimus on “Does it swipe?”. Nad ei taha langetada “mõistlikke” otsuseid (õppida arstiks, advokaadiks, ärijuhtimist või üldse ülikooli minna). Ja õigust jääb neil üle iga kell ja igas asendis. See kurikuulus ja palju kirutud inimtõug on millennialsid. Generatsioon Y ehk  meie, kellele Baby Boomersid ja Generatsioon X tahaks vastu vahtimist virutada.

</tegu on dramatiseeringuga>

Aga millal enne poleks noorus hukas olnud eksole? Aga nüüd lõbusamal teleturu-noodil.

Aastaid oleme me pidanud taluma internetis levinud nahutamist ja huupi diagnoosimist, mis on nüüdseks vist vähemalt Ameerikas tõusnud rahvusspordi staatusesse. Nüüd on sel lõpp. Imerelv Millenials Begone! vabastab su Google Chrome’i selle mõnitavaks ja tüütuks saanud sildi ikkest ja asendab selle lõbusa sõnaühendiga “pesky whipper-snapper“. Abi saavad ka need, kes on tolle teema ümber tantsimisest lõplikult väsinud. Isiklikult oleksin Zeke Weeksilt veel toredaid sõnaalternatiive oodanud.

Olgu öeldud, et minu tulevane-kunagine magistritöö keerutab sellesama mõiste ümber. Ei tea, kas kirjutis jõuab enne kaante vahele, kui välja jõuab kujuneda põhjalik allergia?

Tunned, et teema on sinust üldse mööda läinud? Loe eelmise aasta mais ilmunud millennialsite tutvustust Time Magazine’ist. Kui see tundub ka liiga tõsine, siis lihtsalt temaatilisi pilte saab vaadata siin. Ja see video on ka toredalt eneseirooniline:


 

 2 Comments

  1. Kirkx wrote:

    Eluterve eneseiroonia. Huvitav, kas X-beebibuumlased tegid ka enda üle nalja vahel.. Edu mag-tööga (õnneks on veel miljon aega, ära liiga vara alusta, küllastud)!!!

  2. vonbi wrote:

    Õnneks-kahjuks juba sunniti alustama :)

Your comment here

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com