Scenic – Shockwaves EP

Viimasel ajal koosneb mu elu moetööstuse ajalooga tutvumisest, sõjapropaganda tehnikate lahkamisest, poliitsatiiri ühiskondliku rolli tuvastamisest, trennist ja friilänseri tööst. Sinna vahele pole mahutunud just eriti palju muusikat, kirjutamist ega muusikast kirjutamist, veel vähem This Mixtape Is So 2014 kokkukleepimist, mistõttu ma vabandan ette ja taha. Aga kuna see blogi siin kasvas välja eelkõige muusikast, siis tuleb teemat edasi veeretada ja tundub, et leidsin ühe põhjuse. (Ja Rootsist luban ka kirjutada enne, kui ma kusagile edasi või tagasi kolin.)

Kuna viimaste kuude jooksul pole mu kuulmisraadiusesse satunud ühtegi albumit, mida ripiidil hoida, siis olen harrastanud pigem related artists raadiojaamade sisse ja välja muljumist Spotifys ja veelgi parema algoritmiga iTunes Radios (viimasele saab käpad külge panna, kui sul on US App Store’i konto). Mööda Stockholmi ringi asjatamist on peamisteks jaamadeks Kindness, Tame Impala, Alvvays ja Flyying Colours. Just viimase bändiga seoses sisenes mu teadvusesse Scenic, mis on ilmselgelt oma tameimpalaliku kõlapildi põhjal öeldes pärit Austraaliast. Küll aga veidi popikam, mis on vahelduseks tore. Suvalise triviana märgin ära, et Scenic astub üles ka Grand Theft Auto V soundtrackil.

Seega, kuni Tame Impala uue albumi ilmumiseni saab Scenicu EP nimega Shockwaves ilusti kuulamiseks üles reasta koos Toy, Melody’s Echo Chambre’i, Temples’i ja Jagwar Ma’ga. Tuleb ilus püshhedeelne kevad.Your comment here

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com